Zubní pasta v tabletách šalvěj 130 ks Hydrophil

S flourem, slazená xylitolem. Unikátní zubní pasta v tabletách, která díky bezvodému složení neobsahuje konzervanty. 

Použití: jednu tabletu vložte mezi zuby, rozkousněte, smíchejte se slinami a navlhčeným zubním kartáčkem čistěte si zuby a dásně jak jste zvyklí.

Skvělá na cesty, výlety, čundry, dovolené a domácí použití.

Při dvou čištěních zubů denně vydrží balení přes dva měsíce.

Soda bicarbona (jedlá soda) se postará o správnou úroveň pH. Surfaktant neboli povrchově aktivní látka lauroylglutamát sodný má za cíl snížit povrchové napětí zubů a zlepšit distribuci fluoridu sodného v ústech. Křemík má jemné abrazivní a bělicí schopnosti, pomáhá narušit a zničit skvrny na zubní sklovině. Mikrokrystalická celulóza se získává úpravou čisté celulózy a je skvělým přírodním zahušťovadlem. Fluorid sodný podpoří remineralizaci zubů a pomáhá tak předcházet zubnímu kazu. Extrakt z máty peprné má antibakteriální a antiseptické účinky. Poznáte ho podle svěží, výrazné vůně. Extrakt ze šalvěje dodává pastě intenzivní aroma, má antibiotické, protivirové a protizánětlivé účinky. Zmírňuje záněty dásní a zubů.

Praktické zero waste balení, ve skleněné dózičce, kterou můžete využít po dopotřebování na cokoliv jiného.

Vyrobeno v Německu. Baleno v krabičce z recyklovaného papíru.

179 Kč
Skladem (2 ks)

Složení: Microcristalline Cellulose, Sodium Bicarbonat, Xylitol, Silica, Citric Acid, Magnesium Stearate, Sodium Lauroyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Fluoride, Aroma Mentha Piperita, Aroma Monkfruit Extract, Aroma, Salvia Extract

Kód Kód: 2148
Jméno značky: HydroPhil
Kategorie: Zubní pasty

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog - blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat! 

V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě. Například vyráběné s minimem vody a s minimálním znečištěním - takže pro vodu neutrální (ostatně o tom vypovídá i název firmy, Wasserneutral). Ať už v rámci výroby nebo v rámci recyklace...