Náš e-shop je zavřený. Děkujeme za pochopení

Bambusový kartáček na jazyk Hydrophil

Kód: 4186
Značka: HydroPhil
99 Kč
Skladem (1 ks)

Eko kartáček pro pravidelnou péči o váš jazyk je vyrobený z bambusu, ekobarvy a štětinek nylonu vyrobených z ricinového oleje.

Pravidelným používání se zbavíte nahromaděných bakteriízpříjemní se váš dech a zlepší celkové zdraví ústní dutiny

Přestože je zdroj tohoto "plastu" přírodní, při likvidaci kartáčku ulomte jeho hlavu se štětinami a dejte do směsného odpadu. Bambusový zbytek je samozřejmě možné vrátit přírodě.

Základním kamenem značky Hydrophill je myšlenka udržitelnosti a vodní-neutrality, což znamená, že na výrobu kartáčku je použito právě tolik vody, kolik je potřeba.

Kartáček je balen do papírového obalu a krabičky z recyklovaného papíru. Jakmile se začnou štětinky třepit (zpravidla po 3 měsících), je čas na výměnu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Délka: cca 19 cm

Vyrobeno udržitelným způsobem v Číně.

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog - blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat! 

V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě. Například vyráběné s minimem vody a s minimálním znečištěním - takže pro vodu neutrální (ostatně o tom vypovídá i název firmy, Wasserneutral). Ať už v rámci výroby nebo v rámci recyklace...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz