Světlo ráje

Přírodní eko svíčky Světlo RÁJE jsou ručně vyrobeny přímo v srdci Českého ráje z přírodních silic a Bio sojového vosku, který neobsahuje ropné, parafínové ani včelí produkty.

Sojový vosk je veganský a není toxický. Roztavený vosk je dokonce vhodný i pro aplikaci na pokožku.

Některé svíčky jsou také doplněny minerálními kameny, jsou baleny do skleněných obalů a pytlíků vyrobených z látek z Textile Mountain.

Vonná svíčka ve skle Louka Světlo Ráje
Zavřete oči, nadechněte a rázem se ocitnete na provoněné letní louce plné bylinek. Přírodní eko svíčky Světlo RÁJE jsou ručně vyrobeny přímo v srdci Českého ráje z přírodních silic a Bio sojového vosku, který neobsahuje ropné, parafínové ani včelí produkty. Sojový vosk hoří mnohem déle než ty parafínové je veganský a není toxický. Roztavený vosk je dokonce vhodný i pro aplikaci na pokožku. Některé svíčky jsou také doplněny minerálními kameny a jsou baleny do skleněných obalů a pytlíků vyrobených z látek z Textile Mountain. TIP: Před každým zapálením přistřihněte knot na délku přibližně 5 mm, zkvalitníte tím hoření svíčky a zabráníte nepříjemnému kouření. Obaly jsou vratné nebo použitelné jako dózy na cokoliv, co potřebujete.   Děkujeme, že nakupujete vědomě. Planeta to potřebuje.
od 349 Kč
 
10 dní
8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem