Owl paperlamps

OWL paperlamps je designový produkt vyrobený 2016 v Lisabonu, Portugalsko.

Tereza a Hugo se inspirovali uměním origami - skládání papíru například do tvaru figurek nebo zvířátek. V kombinaci světla a doma vyrobené lampičky vznikne unikátní papírová lampa. Ať už je OWL paperlamp rozsvícená nebo zhasnutá, vždy tvoří zajímavý designový prvek.

Owl paperlamp není jen o zakoupení originálního designu, ale přímo Vás zve k tvoření. Owl papírovou lampičku zakoupíte jako set, který obsahuje vše, co na její výrobu budete potřebovat.

Owl paperlamp je ohromná zábava, originální dárek nebo inspirace.

Připraveni? Stačí jen rozsvítit!

Papírová origami lampa velryba Owl paperlamps
Set na výrobu lampy obsahuje: papírový model (obsahuje malý model, abyste si mohli výrobu vyzkoušet), základnu pro umístění E14 LED žárovky - jiné žárovky nelze použít!, elektrický přívod s vypínačem. Žárovka není součástí balení.   Podařil se zázrak a to zmenšit jednoho z největších savců planety do papírové lampičky. Seznamte se naší nejmenší velrybou, kterou pravděpodobně potkáte. Občas může být trochu hlučná, jak vystrkuje tu a tam hlavu z vody a prská gejzíry vody a vzduchu. Ale co naděláte, takové velryby prostě jsou. :-)   Owl paperlamp je ohromná zábava, originální dárek nebo inspirace. Na výrobu lampičky budete potřebovat několik hodin, takže si na oživení Vašeho nového kamaráda vyhraďte dost času. Připraveni? Stačí jen rozsvítit!
899 Kč
 
Skladem (1 ks)
17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem