Objednávky přijaté dnes budeme odesílat 21.2. Děkujeme za pochopení.

Owl paperlamps

OWL paperlamps je designový produkt vyrobený 2016 v Lisabonu, Portugalsko.

Tereza a Hugo se inspirovali uměním origami - skládání papíru například do tvaru figurek nebo zvířátek. V kombinaci světla a doma vyrobené lampičky vznikne unikátní papírová lampa. Ať už je OWL paperlamp rozsvícená nebo zhasnutá, vždy tvoří zajímavý designový prvek.

Owl paperlamp není jen o zakoupení originálního designu, ale přímo Vás zve k tvoření. Owl papírovou lampičku zakoupíte jako set, který obsahuje vše, co na její výrobu budete potřebovat.

Owl paperlamp je ohromná zábava, originální dárek nebo inspirace.

Připraveni? Stačí jen rozsvítit!

Cena

5991269
15991269
Set na výrobu lampy obsahuje : papírový model (obsahuje více modelů, aby jste si mohli výrobu vyzkoušet), základnu pro umístění LED žárovky - jiné žárovky nelze použít!, elektrický přívod s vypínačem.   Také se občas cítíte, jakoby na Vás všichni zírali? Seznamte se s Aurorou. Tato sovička na Vás budu zaručeně dávat pozor celou noc, takže se nelekněte jejích očí zářících do tmy. Aurora je také výborný kamarád na domácí učení. Bude s Vámi ráda sedět u stolu, hlídat Vaše knihy nebo pomáhat Vám s úkoly.   Owl paperlamp je ohromná zábava, originální dárek nebo inspirace. Na výrobu lampičky budete potřebovat několik hodin, takže si na oživení Vašeho nového kamaráda vyhraďte dost času. Připraveni? Stačí jen rozsvítit!
1 049 Kč
 
Skladem (1 ks)
9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem