Náš e-shop je zavřený. Děkujeme za pochopení

Tablety do myčky bez fosfátu eko 26 ks Attitude

Kód: 3037
Značka: Attitude
229 Kč
Skladem (1 ks)

Vyrobené z přírodních zdrojů, hypoalergenní a ekologické tablety do vaší myčky pro skvěle umyté nádobí bez vodního kamene a nepříjemné umělé vůně.

Většina obcí filtruje odpadní vodu, než ji přečerpá zpět do řek a jezer. Proto jsou tablety do myčky ATTITUDE bez fosfátů a nerozložitelné chemie, proto jsou pro vaši rodinu stejně bezpečné jako pro životní prostředí.

Zakoupením produktu se firma Attitude zavazuje zasadit ve spolupráci s neziskovými organizacemi strom.

Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. 100% recyklovatelný obal. Netestováno na zvířatech. Vyrobeno v Kanadě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: 5 % - 15 % bělidla na bázi kyslíku (perkarbonát sodný), <5 % rostlinné neiontové povrchově aktivní látky, <5 % enzymy, citronan sodný, chlorid sodný, uhličitan sodný, křemičitan sodný, glycerin.

Použití: Použijte jeden kus/tabletu na jeden mycí cyklus. Ochranný obal tablety nerozbalujte ani neprorážejte. Vložte tabletu do hlavního dávkovače a ihned jej uzavřete. Manipulujte s tabletou pouze suchýma rukama. Uchovávejte krabici těsně uzavřenou na suchém místě mimo dosah děti.

Ekologické produkty, méně plastů a více stromů, to jsou je hlavní mota kanadské firmy, která vyrábí přírodní kosmetiku a drogérii.

Produkty ATTITUDE® jsou vyrobeny z přírodních, hypoalergenních a EWG VERIFIED™ přísad a dodržují nejvyšší kvalitu a ekologické standardy: jsou 100% veganské, cruelty-free a certifikovány organizací PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) a ECOLOGO. Environmental Working Group (EWG) rovněž potvrzuje, že výrobky neobsahují potenciálně škodlivé látky.

Ze zisku z každého produktu se společnost ATTITUDE® zavazuje zasadit strom ve spolupráci se dvěma hlavními neziskovými organizacemi specializovanými na opětovné zalesňování: Eden Reforestation Projects a One Tree Planted.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz