Náš obchůdek a e-shop se na konci roku zavírá. Objednávky na doručení do Vánoc přijímáme do 18.12. do půlnoci. Naše prodejna je otevřena naposledy 23.12.. Děkujeme

Tablety do myčky bez fosfátu eko 26 ks Attitude

Kód: 3037
Značka: Attitude
229 Kč
Skladem (1 ks)

Vyrobené z přírodních zdrojů, hypoalergenní a ekologické tablety do vaší myčky pro skvěle umyté nádobí bez vodního kamene a nepříjemné umělé vůně.

Většina obcí filtruje odpadní vodu, než ji přečerpá zpět do řek a jezer. Proto jsou tablety do myčky ATTITUDE bez fosfátů a nerozložitelné chemie, proto jsou pro vaši rodinu stejně bezpečné jako pro životní prostředí.

Zakoupením produktu se firma Attitude zavazuje zasadit ve spolupráci s neziskovými organizacemi strom.

Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. 100% recyklovatelný obal. Netestováno na zvířatech. Vyrobeno v Kanadě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: 5 % - 15 % bělidla na bázi kyslíku (perkarbonát sodný), <5 % rostlinné neiontové povrchově aktivní látky, <5 % enzymy, citronan sodný, chlorid sodný, uhličitan sodný, křemičitan sodný, glycerin.

Použití: Použijte jeden kus/tabletu na jeden mycí cyklus. Ochranný obal tablety nerozbalujte ani neprorážejte. Vložte tabletu do hlavního dávkovače a ihned jej uzavřete. Manipulujte s tabletou pouze suchýma rukama. Uchovávejte krabici těsně uzavřenou na suchém místě mimo dosah děti.

Ekologické produkty, méně plastů a více stromů, to jsou je hlavní mota kanadské firmy, která vyrábí přírodní kosmetiku a drogérii.

Produkty ATTITUDE® jsou vyrobeny z přírodních, hypoalergenních a EWG VERIFIED™ přísad a dodržují nejvyšší kvalitu a ekologické standardy: jsou 100% veganské, cruelty-free a certifikovány organizací PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) a ECOLOGO. Environmental Working Group (EWG) rovněž potvrzuje, že výrobky neobsahují potenciálně škodlivé látky.

Ze zisku z každého produktu se společnost ATTITUDE® zavazuje zasadit strom ve spolupráci se dvěma hlavními neziskovými organizacemi specializovanými na opětovné zalesňování: Eden Reforestation Projects a One Tree Planted.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz