Tablety do myčky all in one 25 ks Mulieres

Kód: 1964
Značka: Mulieres
199 Kč
Skladem (2 ks)

EcoCert certifikované tablety do myčky bez vůně, z přírodních a minerálních složek.

Tablety jsou baleny do rozpustného obalu a skvěle umyjí všechny typy nádobí.

Vhodné pro mycí programy nad 45 °C, pro silně znečištěné nádobí doporučujeme program nad 65 °C. Pokud máte doma tvrdou vodu, doporučujeme přidat sůl a leštidlo.

Baleno v recyklovaném papíře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Citronan sodný, uhličitan sodný, peruhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný, křemičitan sodný, laurylglukozid, karboxymethylinulin, chlorid sodný, N-acetylacetamid, ethoxylovaný monoacyl a diacylglycerol (acyl z kokosového oleje), ethoxylované alkoholy C16-C18, kyselina sírová, mono-C12-18-alkylestery, sodné soli, subtilisin, glycerin, natrium-glykolát, ethoxylovaný isotridekanol, alfa-amyláza, bentonit.

Estonská značka ekodrogerie Mulieres se zrodila z touhy po zdravém domově, ve kterém děti vyrůstají v bezpečí, obklopeny přírodními látkami namísto škodlivé chemie. Všechny přípravky k úklidu a praní jsou vysoce účinné, hypoalergenní, bez dráždivých látek a jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Olivové mýdlo a kvalitní éterické oleje v kombinaci se zeleným srdcem a chytrou hlavou výrobců tvoří geniální recept výrobků této inovativní firmy.

Výrobky neobsahují palmový tuk, jsou koncentrované, obaly jsou z recyklovaného papíru, takže se ušetří až 70 % plastového obalu. Mají Ecocert certifikát, to znamená, že minimálně 10 % složek je BIO a minimálně 95 % je přírodních.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz