Náš e-shop je zavřený. Děkujeme za pochopení

Prostředek na mytí nádobí jablko a bazalka eko 700 ml Attitude

Kód: 2744
Značka: Attitude
119 Kč
Skladem (1 ks)

Účinný hypoalergenní gel na každodenní mytí nádobí s mastnotou i připáleninami s vůní zeleného jablka a bazalky.

Díky antibakteriálním přírodnímu saponinu pění, skvěle myje ale nevysušuje vaši pokožku.

Zakoupením produktu se firma Attitude zavazuje zasadit ve spolupráci s neziskovými organizacemi strom.

Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. 100% recyklovatelný obal. Netestováno na zvířatech. Vyrobeno v Kanadě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: voda, < 5% aniontové povrchově aktivní látky (sodium coco sulfát), < 5% neiontové povrchově aktivní látky (lauryl glukosid), chlorid sodný, glukonan sodný, citronan sodný, saponiny, triethylcitrát, gama-undekalakton (sladké ovoce), geranylacetát (byliny), 3-hexenol (zelené listy)

Použití: Nalijte 2 ml na 1 litr horké vody, což odpovídá asi 15 ml pro použití ve standardním dřezu. Není určeno pro použití v automatických myčkách nádobí.

Ekologické produkty, méně plastů a více stromů, to jsou je hlavní mota kanadské firmy, která vyrábí přírodní kosmetiku a drogérii.

Produkty ATTITUDE® jsou vyrobeny z přírodních, hypoalergenních a EWG VERIFIED™ přísad a dodržují nejvyšší kvalitu a ekologické standardy: jsou 100% veganské, cruelty-free a certifikovány organizací PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) a ECOLOGO. Environmental Working Group (EWG) rovněž potvrzuje, že výrobky neobsahují potenciálně škodlivé látky.

Ze zisku z každého produktu se společnost ATTITUDE® zavazuje zasadit strom ve spolupráci se dvěma hlavními neziskovými organizacemi specializovanými na opětovné zalesňování: Eden Reforestation Projects a One Tree Planted.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz