Náš e-shop je zavřený. Děkujeme za pochopení

Prací gel pro miminka hruška eko 1,05 l Attitude

Kód: 2738
Značka: Attitude
299 Kč
Skladem (1 ks)

Hypoalergenní ekologický koncentrovaný prací gel na dětské prádlo až na 35 praní. Vhodný na praní i za nízkých teplot.

Neobsahuje enzymy, které mohou dráždit dětskou pokožku, fosfáty ani optické rozjasňovače a byl vyvinut speciálně pro praní prádla našich nejmenších.

S jemnou vůní hrušky a extraktu ze zeleného čaje.

Zakoupením produktu se firma Attitude zavazuje zasadit ve spolupráci s neziskovými organizacemi strom.

Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. 100% recyklovatelný obal. Netestováno na zvířatech. Vyrobeno v Kanadě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: voda, 5-15% rostlinné aniontové povrchově aktivní látky (sodicum coco sulfát), 5-15% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (lauryl glukosid), citronan sodný, glukonan sodný, glycerin, extrakt ze zeleného čaje Camellia sinensis, gamma-undecalactone (ze sladkého ovoce), ethyl-acetát (z hrušek)

Použití: Pokyny k dávkování viz tabulka. U silných skvrn nalijte malé množství přímo na skvrnu a vetřete nebo nechte před praním odmočit

Ekologické produkty, méně plastů a více stromů, to jsou je hlavní mota kanadské firmy, která vyrábí přírodní kosmetiku a drogérii.

Produkty ATTITUDE® jsou vyrobeny z přírodních, hypoalergenních a EWG VERIFIED™ přísad a dodržují nejvyšší kvalitu a ekologické standardy: jsou 100% veganské, cruelty-free a certifikovány organizací PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) a ECOLOGO. Environmental Working Group (EWG) rovněž potvrzuje, že výrobky neobsahují potenciálně škodlivé látky.

Ze zisku z každého produktu se společnost ATTITUDE® zavazuje zasadit strom ve spolupráci se dvěma hlavními neziskovými organizacemi specializovanými na opětovné zalesňování: Eden Reforestation Projects a One Tree Planted.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz