Náš obchůdek a e-shop se na konci roku zavírá. Objednávky na doručení do Vánoc přijímáme do 18.12. do půlnoci. Naše prodejna je otevřena naposledy 23.12.. Děkujeme

Odstraňovač skvrn s rozprašovačem citrón eko Attitude

Kód: 2745
Značka: Attitude
169 Kč
Skladem (1 ks)

Přírodní hypoalergenní odstraňovač skvrn na prádle i běžné oblečení v 475 ml balení.

Vhodný na všechno prádlo a praní při všech teplotáchStačí nasprejovat přímo na skvrnu, vetřít a nechat působit v závislosti na intenzitě špíny (1 -10 min) a poté hned vyprat.

Zakoupením produktu se firma Attitude zavazuje zasadit ve spolupráci s neziskovými organizacemi strom.

Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. 100% recyklovatelný obal. Netestováno na zvířatech. Vyrobeno v Kanadě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid, lauryl glukosid), <5% enzymy (amyláza), propandiol, glukonan sodný, terpineol (citrus – přírodní vůně), decanal (citrus – přírodní vůně), allyl kaproát (sladké ovoce – přírodní vůně)

Použití: Nastříkejte na skvrnu dokud nebude mírně vlhká. NEPOUŽÍVEJTE na látky, které mají sklon tvoření map po nastříkání vodou. Vyvarujte se neopatrnému stříkání na dřevěné povrchy.

Ekologické produkty, méně plastů a více stromů, to jsou je hlavní mota kanadské firmy, která vyrábí přírodní kosmetiku a drogérii.

Produkty ATTITUDE® jsou vyrobeny z přírodních, hypoalergenních a EWG VERIFIED™ přísad a dodržují nejvyšší kvalitu a ekologické standardy: jsou 100% veganské, cruelty-free a certifikovány organizací PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) a ECOLOGO. Environmental Working Group (EWG) rovněž potvrzuje, že výrobky neobsahují potenciálně škodlivé látky.

Ze zisku z každého produktu se společnost ATTITUDE® zavazuje zasadit strom ve spolupráci se dvěma hlavními neziskovými organizacemi specializovanými na opětovné zalesňování: Eden Reforestation Projects a One Tree Planted.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz