Pleťová maska Bright Face Almara Soap

Suchá přírodní směs na masku na obličej.

Ve praktické skleněné dóze z kovovým vrškem najdete tuto unikátní masku s jemným peelingem pro všechny typy pleti (není vhodné na extrémně citlivou pokožku).

Obsahuje marocký jíl se šesti bylinami a zelený jíl, které mají čisticí a uklidňující účinky. Pro peeling je do masky přidána jemně mletá pemza, která odstraňuje odumřelou pokožku a prozáří ji

Mezi účinné složky patří rozmarýn, levandule, myrta, hřebíček, kopřiva a růže damašská. Ideální směs, která zanechá vaší pokožku zklidněnou, vyživenou, a díky rozmarýnu a levanduli, které mají antibakteriálními a antioxidačními účinky také zdravou. 

Naše masky jsme vyrobili v práškové formě. Vydrží tak déle, aktivují se až při kontaktu s tekutinou.

Použití: Stačí smíchat malé množství prášku v mističce nebo v dlani a přidat několik kapek vody, květové vody či oblíbeného oleje a zamíchat. Díky práškové konzistenci skvěle pročišťují a zjemňují pokožku. Při aplikaci je jako u každé masky vhodné hmotu rozetřít krouživými pohyby po obličeji a dekoltu, nechat zaschnout a opláchnout teplou vodou.

149 Kč
Skladem (1 ks)

Složení: Marocký jíl s extrakty bylin (rozmarýn, levandule, myrta, hřebíček, kopřiva, růže damašská), zelený jíl, drcená pemza

Obsah: 25 g

Kód Kód: 1887
Jméno značky: Almara Soap
Kategorie: Pleťové masky

Vyrobeno v ČR ♥ 100% ruční výroba ♥ Netestováno na zvířatech ♥ Vegan friendly