Náš e-shop je zavřený. Děkujeme za pochopení

Mycí konjaková houbička Hydrophil

Kód: 1961
Značka: HydroPhil
199 Kč
Skladem (2 ks)

Pro jemné mytí, čištění, masáž i šetrný peeling.

Konjak je tradičně využíván jak v kuchyní, tak také v kosmetice. Čistě přírodní houbičku tedy stačí namočit, počkat až změkne a použít.

Používá se bez odličovacích mlék, mýdel a všeho dalšího. Pokud ji ale použijete s čistícím mlékem či gelem poradí si snadno i s odlíčením make-upu.

V Japonsku se tradičně využívá i na umývání dětí.

Baleno v recyklovaném papíře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr: cca 5 cm v průměru

Použití: Houbičku po použití propláchněte studenou vodou a nechte viset ve vzduchu, aby dobře proschla ze všech stran. Nedávejte na topení! Houbička vám vydrží tak tři měsíce, podobně jako kartáček.

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog - blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat! 

V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě. Například vyráběné s minimem vody a s minimálním znečištěním - takže pro vodu neutrální (ostatně o tom vypovídá i název firmy, Wasserneutral). Ať už v rámci výroby nebo v rámci recyklace...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz