Náš obchůdek a e-shop se na konci roku zavírá. Objednávky na doručení do Vánoc přijímáme do 18.12. do půlnoci. Naše prodejna je otevřena naposledy 23.12.. Děkujeme

Bambusová nerezová termoska se sítkem 450 ml GoodWood

Kód: 3162
Značka: GoodWays
790 Kč
Skladem (1 ks)

Praktická bambusová a nerezová termoska s dvojitou vrstvou, vakuovým těsněním a odnímatelným nerezovým sítkem. Ekologická varianta k plastovým lahvím a termoskám.

Udrží teplé nápoje až 6 hodin a studené až 12 hodin.

Díky odnímatelnému nerezovému sítku si připravíte váš oblíbený studený nebo teplý nápoj raz dva. Sítko je kryté i z vrchu, takže se nemusíte obávat, že by se vám obsah sítka vylil při pití.

Údržba: Před prvním použitím svou lahev důkladně umyjte. Samotné sítko může přijít do myčky. Víčko i lahev z přírodního bambusu je třeba mýt ručně a nenechávat je po delší dobu ve vodě, aby nepopraskaly nebo se jinak neznehodnotily.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry: 7 x 24 cm

Váha: 400 g

GoodWays vytváří ze zdravého životního režimu zábavu, tvůrčí proces s krásnými a lahodnými výsledky.

Hlavní myšlenkou, která stojí za vznikem GoodGlass, je přispět ke snížení závislosti světa na plastových lahvích a jiných jednorázových výrobcích. Pokud nabídneme lidem krásné a praktické znovupoužitelné alternativy, které budou milovat, umožní jim to žít život s méně odpadu a tuto myšlenku tak nenásilnou formou šířit dále.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz