Kniha "Žízníš po životě?" autorka Eva Zahradníková

Kód: 719
199 Kč
Skladem (2 ks)

… vhodný dárek pro generaci našich rodičů a prarodičů…

Spontánní potřeba napsat pár myšlenek se vynořila z mého nitra jako přirozené pokračování na mé duchovní cestě. Ocitla jsem se na prahu třetí třetiny života – bylo mi 61 let. Slovo důchodkyně mi vždy připadalo destruktivní a nemotivující a jako slovo, které by mělo odstartovat poslední třetinu mého života na této planetě, tedy lidského života mi připadlo nepřípustné. Vždy z tohoto slova na mně dýchl strach. A s tím jsem nechtěla mít nic společného.

Nahlédla jsem tedy na svůj život z povzdálí. Abych se v této situaci lépe zorientovala jaksi napříč a vcelku. A tak vznikaly otázky. Co tedy se svým životem udělám teď? Jaké vize, záměr a cíle budou od teď definovat můj život? Celý proces se odehrál pojednou rychle a svižně došlo i napsání mé prvotiny.

Za cíl si klade dva aspekty:

První aspekt: abych se naučila věřit zprávám z vlastního nitra a hlavně je poté i realizovat.

Druhý aspekt: abych se sdílela s případnými čtenáři a nabídla inspiraci pro jejich vlastní cestu…jak mi řekli první čtenáři – knížka není pro každého. A já dodávám: ale je pro všechny ty, kteří touží svůj život naplnit…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vazba: Kroužková vazba, tvrdý papír, velikost písma 11 bodů, 

Rozměr: A5, formát na šířku

Rozsah: 106 stran, 14 kapitol a 14 barevných ilustrací autorky

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení