Kniha Lali cvičí jógu

Pojďme se s Lali na stránkách plných krásných ilustrací a inspirace naučit základní jógové cviky, kterou zvládnout i malé děti už od 3 let.

Původní česká kniha hravých básniček, je dílem Hanky Luhanové, populární instruktorky dětské jógy a zakladatelky projektu Lali jóga. Součástí knihy je i přesný popis 13 cviků a jejich účinků na dětský organismus.

Originální ilustrace ke knize vytvořila Kateřina Mesdag. 

299 Kč
Skladem (1 ks)

Velikost: 21 x 21 cm

Počet stran: 44

Kód Kód: 1010
Jméno značky: Lali jóga
Kategorie: Literatura

Projekt Lali jóga se zrodil v hlavě Hanky Luhanové v roce 2009. V té době pracovala v PR oddělení u Vodafonu a neměla žádný rozumný důvod ke změně. Práce ji bavila a měla jistotu pravidelného příjmu. Přesto jí intuice táhla jinam, měla nutkavou potřebu udělat změnu, aniž by tušila, co z toho bude. Ale šla do toho. A od té doby se učí naslouchat své intuici, která jí ještě nikdy nezklamala.

Hančiným snem bylo vytvořit ucelený a hravý metodický systém cvičení dětské jógy. Vždy měla blízko k dětem a sama na sobě poznala, jaké účinky má pravidelné praktikování jógy. Proč by to tedy nemělo fungovat i u dětí? Vydala se na studia a tím začala její jógová "Lali" cesta. Pomalu se jí začala rodit v hlavě kniha Lali cvičí jógu, kterou napsala během pobytu v indickém ášramu.