Kniha Jóga do baťůžku + DVD

Obsahuje DVD se cvičením!

Naučte se něco o józe formou průvodce po osmi zemích napříč celým světem. Kniha je plná krásných příběhů, zajímavostí a pomocí ilustrací od Adély Schovancové se rychle naučíte základní i těžší jógové ásány. Stačí jen sbalit do baťůžku a vyrazit za dobrodružstvím.

 

490 Kč
Skladem (1 ks)

Velikost: 24 x 26 cm

Kód Kód: 1375
Jméno značky: Lali jóga
Kategorie: Literatura

Projekt Lali jóga se zrodil v hlavě Hanky Luhanové v roce 2009. V té době pracovala v PR oddělení u Vodafonu a neměla žádný rozumný důvod ke změně. Práce ji bavila a měla jistotu pravidelného příjmu. Přesto jí intuice táhla jinam, měla nutkavou potřebu udělat změnu, aniž by tušila, co z toho bude. Ale šla do toho. A od té doby se učí naslouchat své intuici, která jí ještě nikdy nezklamala.

Hančiným snem bylo vytvořit ucelený a hravý metodický systém cvičení dětské jógy. Vždy měla blízko k dětem a sama na sobě poznala, jaké účinky má pravidelné praktikování jógy. Proč by to tedy nemělo fungovat i u dětí? Vydala se na studia a tím začala její jógová "Lali" cesta. Pomalu se jí začala rodit v hlavě kniha Lali cvičí jógu, kterou napsala během pobytu v indickém ášramu.