Náš obchůdek a e-shop se na konci roku zavírá. Objednávky na doručení do Vánoc přijímáme do 18.12. do půlnoci. Naše prodejna je otevřena naposledy 23.12.. Děkujeme

Kniha Jezevec Chrujda našel velkou lásečku Meander

Kód: 4375
179 Kč
Skladem (2 ks)

Zvířecí hrdina jezevec Chrujda z lesa Habřince tu je s novým dobrodružstvím, tentokrát je plné lásky.

Jezevec Chrujda se osudově zamiluje do lasičky Aničky, jenomže o ní usiluje i protřelý tchoř Smradolf. Jezevec Chrujda se s lasičkou Aničkou ocitnou v tajemné jeskyni plné nebezpečných tvorů, se kterými musí bojovat o svoje životy. Přesvědčí statečný a vynalézavý jezevec Chrujda svou lásečku lasičku Aničku, že je tím pravým pro ní?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formát: 160 x 240 mm

Počet stran: 24

Nezávislé nakladatelství, které se s velkou péčí věnuje originální umělecké tvorbě pro děti a mládež, zejména původní tvorbě a autorské knize, klade přitom velký důraz na výtvarné pojetí titulů. Počátky Meandru sahají do roku 1995, kdy se Ivana Pecháčková rozhodla začít knížky také vydávat.

Snaží se vydávat knihy, z nichž bude dětem a mladým lidem jasné, proč se vůbec říká „krásná literatura“.

S Meandrem spolupracují nejen respektovaní autoři (od Violy Fischerové přes Jiřího Stránského, Ludvíka Vaculíka a Danielu Fischerovou až po Václava Havla), ale také začínající literáti, kteří v Meandru debutovali (například Petr Nikl, z něhož časem vyrostl autor Knihy roku v soutěži Magnesia Litera).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz