Kniha Jak se zdraví sluníčko

Kód: 1011
Značka: Lali jóga
299 Kč
Skladem (1 ks)

Pojďme se s Oliverem na stránkách plných krásných ilustrací a inspirace naučit pozdrav slunci, základní jógovou sestavu kterou zvládnout i malé děti už od 5 let.

Pozdrav slunci má mnoho obměn, a tak vás školák Oliver a kočka Salamba naučí hned dvě variantylehčí pro předškoláky a těžší pro školáky a dospělé. Jakmile ji otevřete, poznáte, že není lepší způsob, jak začít den, než pozdravem slunci :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikost: 21 x 21 cm

Počet stran: 44

Projekt Lali jóga se zrodil v hlavě Hanky Luhanové v roce 2009. V té době pracovala v PR oddělení u Vodafonu a neměla žádný rozumný důvod ke změně. Práce ji bavila a měla jistotu pravidelného příjmu. Přesto jí intuice táhla jinam, měla nutkavou potřebu udělat změnu, aniž by tušila, co z toho bude. Ale šla do toho. A od té doby se učí naslouchat své intuici, která jí ještě nikdy nezklamala.

Hančiným snem bylo vytvořit ucelený a hravý metodický systém cvičení dětské jógy. Vždy měla blízko k dětem a sama na sobě poznala, jaké účinky má pravidelné praktikování jógy. Proč by to tedy nemělo fungovat i u dětí? Vydala se na studia a tím začala její jógová "Lali" cesta. Pomalu se jí začala rodit v hlavě kniha Lali cvičí jógu, kterou napsala během pobytu v indickém ášramu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz