Jógové karty I

Praktickou pomůcka pro rodiče, učitele či cvičitele dětské jógy a zároveň skvělý návod pro děti, jak jógové pozice vypadají.

Druhé, upravené vydání Jógových karet I obsahuje celkem 25 karet (cviků/her) a jsou přehledně rozděleny do kategorií podle barev duhy:

  • červené: partnerské pozice (ještěrka na kameni, dvojitý pes)
  • oranžové: cviky v sedu (zvoneček, pes, kočka, motýl, semínko, květinka, duha, žába)
  • žluté: cviky v lehu (kobra, svíčka)
  • zelené: cviky ve stoji (hora, strom, tanečnice, sluníčko, drak)
  • modré: dýchání (houpání na vlnách, tanec v plamínku, králičí dech)
  • světle fialové: relaxace (kámen, čmelák, hadrová panenka)
  • fialové: jógové hry (špagetky, chci vidět)

Karty jsou zabalené v praktické krabičce se zapínáním na suchý zip. Jsou potažené matným laminem, aby byly co nejodolnější a mají kulaté rohy.

349 Kč
Skladem (2 ks)

Velikost: 125 × 176 mm

Počet karet: 25

Kód Kód: 1013
Jméno značky: Lali jóga
Kategorie: Literatura

Projekt Lali jóga se zrodil v hlavě Hanky Luhanové v roce 2009. V té době pracovala v PR oddělení u Vodafonu a neměla žádný rozumný důvod ke změně. Práce ji bavila a měla jistotu pravidelného příjmu. Přesto jí intuice táhla jinam, měla nutkavou potřebu udělat změnu, aniž by tušila, co z toho bude. Ale šla do toho. A od té doby se učí naslouchat své intuici, která jí ještě nikdy nezklamala.

Hančiným snem bylo vytvořit ucelený a hravý metodický systém cvičení dětské jógy. Vždy měla blízko k dětem a sama na sobě poznala, jaké účinky má pravidelné praktikování jógy. Proč by to tedy nemělo fungovat i u dětí? Vydala se na studia a tím začala její jógová "Lali" cesta. Pomalu se jí začala rodit v hlavě kniha Lali cvičí jógu, kterou napsala během pobytu v indickém ášramu.