Bambusový kelímek velký Ekobo

Kód: 947/SED
Značka: Ekobo
159 Kč

Zvolte variantu

Designový kelímek na chlazené i teplé nápoje je lehký, praktický, dá se mýt v myčce (pro delší životnost doporučujeme mytí v ruce), využijete jej doma i venku. Není vhodný do mikrovlnky.

Využijete i jako kelímek na kartáčky.

Bambusové nádobí je vyrobené z bambusu a bezpečného A5 melaminu, splňuje všechny normy pro styk s potravinami, neobsahuje ftaláty, BPA ani PVC. Firma Ekobo je malá rodinná firma z Francie, jejíž cílem je vyrábět moderní, estetické, ale udržitelné produkty.

Detailní informace

Barva: Šedá
Skladem (1 ks) | 947/SED
159 Kč

Detailní popis produktu

Rozměry: 9,5 x 10 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahve, kelímky a hrnky
Záruka: 2 roky

Boo a Bruno je francouzsko-americký manželský pár, který v roce 2003 založil firmu Ekobo a začal vyvíjet a vyrábět současné bytové doplňky ze zbytků bambusu, vznikající pří výrobě bambusových párátek, s cílem nabídnout ekologickou a udržitelnou alternativu k plastům.

V současné době Ekobo nabízí více než 350 druhů výrobků. Většina výrobků vzniká na základě každodenních potřeb rodiny Boo a Bruna, včetně jejich tří dcer.

Firma je průkopník ve vývoji výrobků z drceného bambusu a důsledně podporuje a využívá i malé lokální zpracovatele a výrobce v Číně, tedy v místě pěstování bambusu.

Boo i Bruno věří, že ekologická šetrnost není jen módní trend, ale naprostá nutnost pro současnost a hlavně budoucnost. Proto považují za nezbytné, aby výrobky jejich značky EKOBO splňovaly všechny zdravotní a ekologické standardy.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz