Bambusový BIO podtácek 4 ks Bambu

Komu se nelení, tomu se jelení!

Originální designové podtácky z certifikovaného bio bambusu s motivem jelena. Lehké, ale pevné, přirozeně antibakteriální, neškrábavé a odolné proti skvrnám.

Doporučujeme omývat v ekologickém prostředku na nádobí, nedoporučujeme dlouhé namáčení, není vhodné do myčky, ani mikrovlny

399 Kč
Skladem (1 ks)

Rozměry podtácku: 9,5 x 9,5 x 0,8 cm

Váha: 190 g

Kód Kód: 959
Jméno značky: Bambu
Kategorie: Lahve, kelímky a hrnky

Jeff Delkin and Rachel Speth, zakladatelé firmy Bambu z USA, si dali za cíl zvýšit zájem o obnovitelné materiály a udržitelné praktiky v oblasti výrobků pro domácnost a to ve spojení s originálním designem. Bambus je rychle rostoucí tráva bez chemie a zavlažování a i díky svým vlastnostem se o něm mluví jako o rostlině budoucnosti.


Řada výrobků Bambu přináší udržitelné alternativy do oblasti moderního bydlení, ale firma se také trvale snaží i o každodenní zavádění dalších udržitelných praktik do všech částí svého bussinessu. Využívají lokální zdroje a lokální blízké firmy, u kterých kontrolují šetrnost jejich výrobních postupů. 


Bambu je jedinou značkou, která nabízí výrobky z certifikovaného organického bambusu. Podporují fair trade praktiky a jsou členy Green America Seal of Approval.