Karty jógová abeceda Yoga alphabet Lali jóga

Kód: 3303
Značka: Lali jóga
490 Kč
Skladem (1 ks)

Dvojjazyčné české a anglické karty na cvičení jógy s dětmi, učení se abecedy a zvířátek.

Praktické balení s pevnou gumou obsahuje také pexeso a návod na mnoho her.

S Jógovou abecedou si můžete protáhnout tělo a zároveň si rozšiřovat slovní zásobu. Přední strana každé karty představuje písmeno v podobě originálních ilustrace Libuše Vendlové, na zadní straně je cvik podrobně popsán v českém i anglickém jazyce. 

Vhodné také do školek jako praktická pomůcka při cvičení, na učení se pomocí obrazových materiálů a vštípení si díky skvělým ilustracím i názvy zvířátek a pohyby v cizím jazyce. Skvělé na logopedii i speciální výuku.

Vyrobeno v České Republice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikosti: B6 (130 × 180 mm), zabalené v praktické krabičce s pevnou gumičkou. Jsou vytištěné na vysokogramážním papíru, aby byly co nejodolnější a mají kulaté rohy. Součástí je i button s logem Lali jógy.

Počet karet: 26

Projekt Lali jóga se zrodil v hlavě Hanky Luhanové v roce 2009. V té době pracovala v PR oddělení u Vodafonu a neměla žádný rozumný důvod ke změně. Práce ji bavila a měla jistotu pravidelného příjmu. Přesto jí intuice táhla jinam, měla nutkavou potřebu udělat změnu, aniž by tušila, co z toho bude. Ale šla do toho. A od té doby se učí naslouchat své intuici, která jí ještě nikdy nezklamala.

Hančiným snem bylo vytvořit ucelený a hravý metodický systém cvičení dětské jógy. Vždy měla blízko k dětem a sama na sobě poznala, jaké účinky má pravidelné praktikování jógy. Proč by to tedy nemělo fungovat i u dětí? Vydala se na studia a tím začala její jógová "Lali" cesta. Pomalu se jí začala rodit v hlavě kniha Lali cvičí jógu, kterou napsala během pobytu v indickém ášramu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz