Náš e-shop je zavřený. Děkujeme za pochopení

Čistící prostředek na dětské povrchy a hračky s rozprašovačem eko Attitude

Kód: 2742
Značka: Attitude
169 Kč
Skladem (2 ks)

Hypoalergenní přírodní čistící prostředek na povrchy celé domácnosti a hračky v praktickém 800 ml balení. Bez parfemace.

Obsahuje rostlinný saponin, který má přirozené pěnivé a čistící vlastnosti.

Zakoupením produktu se firma Attitude zavazuje zasadit ve spolupráci s neziskovými organizacemi strom.

Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. 100% recyklovatelný obal. Netestováno na zvířatech. Vyrobeno v Kanadě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid), citronan sodný, jedlá soda, saponiny.

Použití: Nastříkejte a otřete. Ideální pro bezpečné, efektivní a přirozené čištění všech povrchů, se kterými mohou děti přijít do styku. Při každodenním úklidu nastříkejte na povrchově a voděodolné hračky. U hraček, které nelze čistit vodou, nastříkejte na hadřík a otřete povrch.

Ekologické produkty, méně plastů a více stromů, to jsou je hlavní mota kanadské firmy, která vyrábí přírodní kosmetiku a drogérii.

Produkty ATTITUDE® jsou vyrobeny z přírodních, hypoalergenních a EWG VERIFIED™ přísad a dodržují nejvyšší kvalitu a ekologické standardy: jsou 100% veganské, cruelty-free a certifikovány organizací PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) a ECOLOGO. Environmental Working Group (EWG) rovněž potvrzuje, že výrobky neobsahují potenciálně škodlivé látky.

Ze zisku z každého produktu se společnost ATTITUDE® zavazuje zasadit strom ve spolupráci se dvěma hlavními neziskovými organizacemi specializovanými na opětovné zalesňování: Eden Reforestation Projects a One Tree Planted.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz