Náš e-shop je zavřený. Děkujeme za pochopení

Velká dřevěná didaktická stavebnice spirála duha Ceeda

Kód: 3045
Značka: Ceeda
1 099 Kč
Skladem (1 ks)

Originální velká dřevěná stavebnice z 16 dílků: spirála, tobogán nebo jakýkoliv jiný tvar či stavba - stačí dát dětské fantazii průchod.

Masivní dílky se nekroutí a jsou odolné. Každý dílek má jinou barvu a uprostřed stavebnice je i centrální kolečko. Dílky mají průchozí otvor na užší straně a neprůchozí na straně širší, lze je tedy snadno nasazovat a vyrobit třeba spirálové schodiště. Pak už jen stačí umístit přiložené krátké tyčky jako zábradlí a poslat dolů dřevěnou kuličku, která je taktéž součástí balení.

Vyrobeno v České Republice.

Vhodné pro děti od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr: celkový průměr 37,5 cm, průměr barevného kruhu 32 cm, dílek šířka 1,3 – 6 cm

Ceeda je ryze česká společnost založena v roce 2010 za účelem podpory prodeje českých výrobků na našem trhu. Nabízí nádherné, ekologicky čisté hračky za dobrou cenu, určené nejen dětem.

Dřevěné hračky Ceeda jsou vyráběny z vysoce kvalitního bukového dřeva, doplňky pak z dubového a jasanového dřeva. Povrch hraček je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven. Všechny hračky jsou pohyblivé a fungují jako skutečné stroje ve zmenšené podobě.

Puzzle Fauna jsou vyrobeny ze dřeva javorového. Některé puzzle jako např. stromy jsou ručně malované.

Veškeré hračky splňují všechny požadované evropské bezpečnostní normy. Na všechny hračky jsou vydané řádné certifikáty nezávadnosti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz