Náš e-shop je zavřený. Děkujeme za pochopení

Dřevěné vkládací puzzle Stegosaurus Ceeda

Kód: 66
Značka: Ceeda
399 Kč
Skladem (1 ks)

Stegosaurus je mírumilovné zvířátko, nebojte se, že by vás během skládání kousnul nebo vám ublížily ostny na jeho hřbetu. Díky těmto krásným puzzlím se přirozeně děti učí o barvách a tvarech a v neposlední řadě starší děti mohou ze stegosaura vytvořit i balanční hru.

Masivní dřevěné puzzle. Děti se učí pracovat s prstíky vkládáním jednotlivých dílků do sebe, čímž procvičují jemnou motoriku a rozvíjejí inteligenci už v útlém věku.

Vhodné pro děti od 3 let.

Vyrobeno v Evropě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr: 24 x 16 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Záruka: 2 roky

Ceeda je ryze česká společnost založena v roce 2010 za účelem podpory prodeje českých výrobků na našem trhu. Nabízí nádherné, ekologicky čisté hračky za dobrou cenu, určené nejen dětem.

Dřevěné hračky Ceeda jsou vyráběny z vysoce kvalitního bukového dřeva, doplňky pak z dubového a jasanového dřeva. Povrch hraček je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven. Všechny hračky jsou pohyblivé a fungují jako skutečné stroje ve zmenšené podobě.

Puzzle Fauna jsou vyrobeny ze dřeva javorového. Některé puzzle jako např. stromy jsou ručně malované.

Veškeré hračky splňují všechny požadované evropské bezpečnostní normy. Na všechny hračky jsou vydané řádné certifikáty nezávadnosti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz