Dřevěné vkládací puzzle pirátská loď Ceeda

Vzhůru na palubu! Dobrodružství nepočká. Všichni piráti a pirátky se budou hlásit do služby na palubě zaoceánské lodi, jinak vyplouváme bez nich.

Logika skládání puzzle přirozené rozvíjí praktické dovednosti a pro starší děti lze puzzle rychle přeměnit ve výzvu v podobě balanční hry.

Masivní dřevěné puzzle, které se nekroutí. Děti se učí pracovat s prstíky vkládáním jednotlivých dílků do sebe, zároveň procvičují motoriku a rozvíjejí inteligenci už v útlém věku.

Puzzle jsou vyrobeny pro děti v líbivém stylu, se kterými si nejraději hrají, aby nepoznaly, že se během hraní "učí".

Vhodné pro děti od 5 let.

Vyrobeno v Evropě.

459 Kč
Skladem (1 ks)

Rozměr: 22 x 18,5 cm

Kód Kód: 50
Jméno značky: Ceeda
Kategorie: Dřevěné hračky

Ceeda je ryze česká společnost založena v roce 2010 za účelem podpory prodeje českých výrobků na našem trhu. Nabízí nádherné, ekologicky čisté hračky za dobrou cenu, určené nejen dětem.

Dřevěné hračky Ceeda jsou vyráběny z vysoce kvalitního bukového dřeva, doplňky pak z dubového a jasanového dřeva. Povrch hraček je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven. Všechny hračky jsou pohyblivé a fungují jako skutečné stroje ve zmenšené podobě.

Puzzle Fauna jsou vyrobeny ze dřeva javorového. Některé puzzle jako např. stromy jsou ručně malované.

Veškeré hračky splňují všechny požadované evropské bezpečnostní normy. Na všechny hračky jsou vydané řádné certifikáty nezávadnosti.