Dřevěné vkládací puzzle didaktické duha Ceeda

Kód: 2699
Značka: Ceeda
899 Kč
Skladem (1 ks)

Velké puzzle ve tvaru duhy je originální ale i dekorativní hračka. Od malých dětí až po ty velké, všichni se při hře můžou něco naučit, hrát si s barvami a tvary. Duha má několik různě barevných oblouků a kapky, které jsou zespodu očíslované.

Rodiče mohou pro své dítě snadno ilustrovat, jak se tvoří duha, nebo si s hračkou hrát spolu s mladšími nebo staršími dětmi.

S duhou zažijete spoustu zábavy. Zde je malý návod, jaké hry s ní můžete například hrát:

  1. Kapky vody fungují jako dílky. Dokonce i dítě ve věku 2 let se je může pokusit umístit na místo. Kapky trčí z mraku, což usnadňuje uchopení.
  2. Puntíky na zadní straně kapek usnadňují vašemu dítěti rozlišovat jednotlivé kousky od sebe a může je dokonce řadit v číselném pořadí. Zadní strana první kapky má jednu tečku, druhá dvě atd. Hračka pomáhá dětem (už ve věku 2 - 4 let) porozumět množství a naučit se počítat. Kromě toho mohou snadno počítat.
  3. Cílem hračky je, aby děti (už od 2 let) umístily oblouky zpět na stožár v odpovídajícím pořadí barev. Kromě zlepšení jemného motorického pohybu vašeho dítěte, hračka také pomáhá porozumět rozdílu mezi barvami a velikostmi.
  4. Pokud váš drobeček správně srovnává barvy duhy, další meta je vybudovat si branky na různé míčové hry. Úkolem je házet míč skrz každou branku, což se s přibývající vzdáleností stává stále obtížnějším. Dětem ve věku od 3 do 5 let doporučujeme hrát i ve skupinách.
  5. Pro balanční hry může vaše 2 - 3 leté dítě také použít kousky plsti symbolizující sluneční paprsky. Ti, kteří mají lepší obratnost, včetně dospělých, to mohou zkusit i na rovném povrchu.
  6. V balanční hře ve vzduchu musí děti používat obě ruce. Výrazně ztížená situace tak zlepšuje koncentraci, a proto představuje skutečnou výzvu a je bohatým zdrojem zkušeností.
  7. Okolo stožáru můžete kreativně postavit duhovou květinu. I toto cvičení vyžaduje obě ruce.
  8. Největší výzvou je pro děti ve věku 4 – 99 let, aby se pokusily postavit duhovou květinu bez použití stožáru. Jde o to spotřebovat všechny kousky.

Tuto hru doporučujeme všem bez omezení věku, protože neobsahuje žádné spolknutelné části. Pokud chcete hračku přesunout, můžete ji jednoduše zvednout, aniž byste riskovali, že se rozpadne, protože dřevěné kapky zůstanou na svém místě.

Vyrobeno v Evropě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr: 30,5 x 15,5 x 11 cm

Ceeda je ryze česká společnost založena v roce 2010 za účelem podpory prodeje českých výrobků na našem trhu. Nabízí nádherné, ekologicky čisté hračky za dobrou cenu, určené nejen dětem.

Dřevěné hračky Ceeda jsou vyráběny z vysoce kvalitního bukového dřeva, doplňky pak z dubového a jasanového dřeva. Povrch hraček je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven. Všechny hračky jsou pohyblivé a fungují jako skutečné stroje ve zmenšené podobě.

Puzzle Fauna jsou vyrobeny ze dřeva javorového. Některé puzzle jako např. stromy jsou ručně malované.

Veškeré hračky splňují všechny požadované evropské bezpečnostní normy. Na všechny hračky jsou vydané řádné certifikáty nezávadnosti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení