Dětské tričko biobavlna Učím se On The Boat

Kód: 1040/5 -
Značka: On The Boat
399 Kč

Zvolte variantu

Univerzální střih trička pro holčičky (nebo i pro kluky) s kulatým výstřihem a krátkým rukávem z biobavlny s GOTS certifikátem.

Tričko s nápisem: Učím se tím, jak se chováš, tati. Děti se nejvíce naučí tím, jak se chováme my dospělí.

Detailní informace

Velikost: 5 - 6 let
Skladem (1 ks) | 1040/5 -
399 Kč

Detailní popis produktu

Složení: 100 % GOTS biobavlna

Péče: perte v ekologickém pracím prášku na mírné teploty s podobnými barvami, nežehlete přes nápis, nebělit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské eko oblečení
Záruka: 2 roky

On The Boat vznikla z lásky k odívání, planetě zemi a vědomého přístupu k životu.

On The Boat jde cestou, na kterou se v posledních letech vydalo již spoustu organizací, společností a výrobců. Jde o způsob přemýšlení nad tím, jaký prospěch má  činnost, která nám přináší obživu nejen pro nás samotné, ale i pro ostatní a planetu zemi. Ta nám totiž tiše a pokorně  poskytuje  všechny zdroje pro naše projekty, pro náš komfort, pro život jaký známe.

Přichází doba, kdy se již velmi výrazně mluví o ekologické situaci, a o tom jak ji řešit. Každý si dnes na nemalém trhu rozličných produktů může vybrat ten, který podporuje ochranu přírodních zdrojů. Každý může sám u sebe, ve svém osobním prostoru začít měnit přístup a postoj. Protože doba je přesně ta, kdy se začínají dít změny k lepšímu.

Vše je se vším propojené a to v jakém stavu se nachází naše planeta, je zrcadlo kolektivního vědomí mysli člověka.

On The Boat trička svými nápisy často upozorňují na to, jak moc je důležitá otevřená mysl, láska a pokora k životu v každém okamžiku. Udržet si tento stav vědomí v záplavě informačního smogu a přesně mířené  reklamě v dnešní době je velmi náročná. A proto věříme, že Vám On The Boat trička pomohou udržet si bdělost a pohodu vždy, když je budete mít na sobě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz