Nerezová termoska na jídlo pro děti U Konserve

Termoska s vodotěsným víčkem z dvojité nerezové potravinářské oceli o objemu 350 ml pro snadné uchování teplého jídla minimálně na 4 hodiny bude skvělá do školky, školy, ale i do práce nebo na výlet.

Využijete ji i na studené jídlo, díky pevnému uzavření vydrží ovoce i zelenina déle čerstvé.

Tip: Pro udržení jídla déle teplého, doporučujeme nádobu předem nahřát horkou vodou, kterou nalijeme na několik minut do nádoby a poté nádobu naplníme teplým jídlem. Pro delší udržení studeného jídla naopak nádobu vložte na několik minut do mrazáku před tím, než do ní vložíte jídlo.

449 Kč
Zvolte variantu
Barva: Tyrkysová
5 dní | 1055/TYR
449 Kč
Barva: Modrá
5 dní | 1055/MOD
449 Kč

Rozměry: výška 13,3 cm, průměr 9 cm

Mytí: Myjte ručně v mýdlové vodě. Neponořujte nádobu celou do vody. V základně je malý otvor, do kterého by neměla natéci voda.

Kód Kód: 1055/TYR
Jméno značky: U Konserve
Kategorie: Dětské eko nádobí
Záruka: 2 roky

Firmu Kids Konserve založil Lynn Julian a Chance Claxton v roce 2008 v USA s ambicí redukovat počet jednorázových obalů vznikajících při jídle na cestách. Zakladatelé považují zběsilé používání jednorázových obalů nejen za škodlivé pro planetu, ale i jako špatný vzkaz nastupující generaci.

Všechny výrobky v těchto řadách jsou bezpečné, netoxické, bez bisfenolu A, PVC, ftalátů a bez olova. Využívají potravinářskou ocel, která je vyzkoušena jako nejbezpečnější materiál pro zdravé skladování potravin, recyklovanou bavlnu a Petspun #1 – zdravotně nezávadný materiál, vznikající recyklací PET lahví.

Design jejich výrobků je nejen plně funkční, ale také velmi atraktivní.