Náš e-shop je zavřený. Děkujeme za pochopení

Eko ubrousek na svačinu růžové květy Green Smile

Kód: 4309
Značka: Green Smile
220 Kč
Skladem (1 ks)

Svačinový ubrousek vhodný do školy, do práce nebo na výlety.

Svačiny už nemusíte balit do plastových krabiček, které zabírají hodně místa. Můžete si je zabalit už i do nepromokavých svačinových ubrousků, které se skládají ze dvou vrstev mající atestaci pro styk s potravinami.

Použití: Přehněte boční strany k sobě, spodní a vrchní stranu k sobě spojte suchým zipem. Pro větší jistotu můžete ubrousek ještě přetáhnout gumičkou. A svačina je krásně zabalená.

Ubrousky s originálními motivy vznikají v chráněné dílně, kterou podporujete koupí předmětů od značky Green Smile.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: 100 % polyester s pokrytím
Rozměr: 37x37 cm
Péče: Doporučujeme prát na ruční praní nebo na 30⁰C. Vnitřní nepromokavou vrstvu také stačí otřít mokrým ubrouskem nebo omýt pod tekoucí vodou a nechat uschnout.

GREEN SMILE je sociální podnik z Moravskoslezského kraje, který s láskou propojuje ekologický způsob života a pomoc lidem.

Je na trhu od prosince 2019, kdy přijali svého prvního zaměstnance - paní Jiřinku. Od té doby je pohání zejména touha rozvíjet se, pomáhat, tvořit a přijmout víc nových členů týmu, kteří mají zdravotní problémy a často jsou důsledkem svého handicapu znevýhodnění na trhu práce.

Jejich společnou snahou je přispět k laskavějšímu a smysluplnějšímu světuVšechny produkty, které u GREEN SMILE najdete, jsou šité s radostí a dobrou náladou, protože se pracuje nejen rukama, ale i srdcem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz