Dětské bambusové nádobí na krmení Blush Ekobo

Kód: 1604
Značka: Ekobo
525 Kč
5 dní

Barevně neutrální sada dětského bambusového nádobí uzpůsobená na krmení se skládá z: misky se silikonovým protiskluzovým dnem, krmící ergonomické lžičky a skoro 500 ml hrníčku s odnímatelným silikonových víčkem a pítkem.

Sada je lehká, praktická, dá se mýt v myčce (pro delší životnost doporučujeme mytí v ruce), využijete ji doma i venku. Není vhodné do mikrovlnky.

Bambusové nádobí je vyrobené z bambusu a bezpečného A5 melaminu, splňuje všechny normy pro styk s potravinami, neobsahuje ftaláty, BPA ani PVC. Firma Ekobo je malá rodinná firma z Francie, jejíž cílem je vyrábět moderní, estetické, ale udržitelné produkty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry

miska: 14 cm průměr u horního okraje, cca 5 cm výška

hrneček: 9 cm výška i s uzávěrem, cca 7 cm průměr

lžička: 16 cm délka

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské eko nádobí
Záruka: 2 roky

Boo a Bruno je francouzsko-americký manželský pár, který v roce 2003 založil firmu Ekobo a začal vyvíjet a vyrábět současné bytové doplňky ze zbytků bambusu, vznikající pří výrobě bambusových párátek, s cílem nabídnout ekologickou a udržitelnou alternativu k plastům.

V současné době Ekobo nabízí více než 350 druhů výrobků. Většina výrobků vzniká na základě každodenních potřeb rodiny Boo a Bruna, včetně jejich tří dcer.

Firma je průkopník ve vývoji výrobků z drceného bambusu a důsledně podporuje a využívá i malé lokální zpracovatele a výrobce v Číně, tedy v místě pěstování bambusu.

Boo i Bruno věří, že ekologická šetrnost není jen módní trend, ale naprostá nutnost pro současnost a hlavně budoucnost. Proto považují za nezbytné, aby výrobky jejich značky EKOBO splňovaly všechny zdravotní a ekologické standardy.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz