Dětská BIO bambusová miska Bambu

Dohladka zpracovaný surový ekocertifikovaný bio bambus je prostě ultimátní návrat k přírodě. Každá miska je originální, jak zrovna bambus vyrostl.

Ideální na první polévky, kašičky, nakrájené ovoce či zeleninu, nebo prostě na hraní. Bambus je přirozeně antibakteriální.

Doporučujeme ruční mytí v ekologickém prostředku na nádobí, není vhodné do myčky, ani mikrovlny, nenechávejte dlouhá stát ve vodě.

 

309 Kč
Skladem (1 ks)

Rozměry: cca 10 x 8 cm

Kód Kód: 962
Jméno značky: Bambu
Kategorie: Dětské eko nádobí
Záruka: 2 roky

Jeff Delkin and Rachel Speth, zakladatelé firmy Bambu z USA, si dali za cíl zvýšit zájem o obnovitelné materiály a udržitelné praktiky v oblasti výrobků pro domácnost a to ve spojení s originálním designem. Bambus je rychle rostoucí tráva bez chemie a zavlažování a i díky svým vlastnostem se o něm mluví jako o rostlině budoucnosti.


Řada výrobků Bambu přináší udržitelné alternativy do oblasti moderního bydlení, ale firma se také trvale snaží i o každodenní zavádění dalších udržitelných praktik do všech částí svého bussinessu. Využívají lokální zdroje a lokální blízké firmy, u kterých kontrolují šetrnost jejich výrobních postupů. 


Bambu je jedinou značkou, která nabízí výrobky z certifikovaného organického bambusu. Podporují fair trade praktiky a jsou členy Green America Seal of Approval.