Dětská bambusová miska Bambino Ekobo

Originální ekologická bambusová miska na polévku, kaši nebo ovoce či zeleninu, je lehká, praktická, dá se mýt v myčce (pro delší životnost doporučujeme mytí v ruce), využijete ji doma i venku. Není vhodná do mikrovlnky.

Bambusové nádobí je vyrobené z bambusu a bezpečného A5 melaminu, splňuje všechny normy pro styk s potravinami, neobsahuje ftaláty, BPA ani PVC. Firma Ekobo je malá rodinná firma z Francie, jejíž cílem je vyrábět moderní, estetické, ale udržitelné produkty.

179 Kč
Zvolte variantu
Barva: Zelená
5 dní | 944/ZEL
179 Kč
Barva: Růžová
Skladem (1 ks) | 944/RUZ
179 Kč

Rozměry15 x 5 cm

 

Kód Kód: 944/ZEL
Jméno značky: Ekobo
Kategorie: Dětské eko nádobí
Záruka: 2 roky

Boo a Bruno je francouzsko-americký manželský pár, který v roce 2003 založil firmu Ekobo a začal vyvíjet a vyrábět současné bytové doplňky ze zbytků bambusu, vznikající pří výrobě bambusových párátek, s cílem nabídnout ekologickou a udržitelnou alternativu k plastům.

V současné době Ekobo nabízí více než 350 druhů výrobků. Většina výrobků vzniká na základě každodenních potřeb rodiny Boo a Bruna, včetně jejich tří dcer.

Firma je průkopník ve vývoji výrobků z drceného bambusu a důsledně podporuje a využívá i malé lokální zpracovatele a výrobce v Číně, tedy v místě pěstování bambusu.

Boo i Bruno věří, že ekologická šetrnost není jen módní trend, ale naprostá nutnost pro současnost a hlavně budoucnost. Proto považují za nezbytné, aby výrobky jejich značky EKOBO splňovaly všechny zdravotní a ekologické standardy.