Náš e-shop je zavřený. Děkujeme za pochopení

2v1 skleněná kojenecká lahev a ochranný míček 120 ml Hevea

Kód: 4390
Značka: Hevea
699 Kč
Skladem (4 ks)

S ochranným obalem a savičkou z přírodního kaučuku.

Láhev je vyrobená z borosilikátového skla, takže je odolná proti tepelnému šoku a snadno se umývá a sterilizuje. Výhoda skla je především v tom, že nechytá žádné pachy a nic se z něj do potravin neuvolňuje.

Lahvička je chráněna "míčkem" z přírodního kaučuku, který je lehce uchopitelný i malýma dětskýma ručičkama. Míček se vzorem hvězdiček je měkký a chrání skleněnou lahev před případným spadnutím a rozbitím. Lahvičku lze z míčku vyndat a používat i jednotlivě. Míček dítě zabaví a může si s ním hrát například v době mytí lahvičky.

Lahev má kaučukovou savičku s pomalým průtokem - vhodné od 0 - 3 měsíců, šroubovací pojistné kolečko a uzávěr proti protečení a prachu. Savička je chráněna sundavacím víčkem.

Lahev odpovídá standartu EN 14350-1:2004.

Vyrobeno v Dánsku, baleno do FSC papírového obalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikost: lahev 15 (i s víčkem) x 5,4 cm; míček 10,5 cm

Hevea je dánská značka, která si velmi zakládá na tom, jaký "otisk" na naší planetě svým chováním zanecháme.

A pro to, co chceme zanechat příštím generacím, stojí za to přemýšlet o produktech, jaké používáme a z jakého jsou materiálu.

Kreativním a inovativním způsobem zpracovávají přírodní kaučuk - Hevea Brasiliensis, tak aby produkty byly nejen krásné, ale i praktické.

Použitím přírodního kaučuku bez chemických aditiv a bělení místo umělého (vyrobeného z ropy), nebo dokonce recyklací starého, šetříme přírodu, navíc je materiál biodegradabilní a zároveň splňuje všechny potřebné mezinárodní standarty pro dětské produkty.

Obaly jsou z FSC papíru a průhledná okýnka jsou ze 100% biodegradabilního filmu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz