Vyberte pro svou ratolest ten nejlepší dudlík či savičku

Dudlíky

 

Dudlíky a savičky patří neodmyslitelně k výbavě většiny maminek již před narozením miminka. Nejlepší je se dudlíku úplně vyhnout a savičku případně používat co nejpozději, aby neohrozila přirozený proces kojení. Jenomže někdy to jinak nejde a ať chceme, nebo ne, jsme nuceni občas po „šidítkách“ a lahvičkách se savičkou sáhnout. Je ideální zvolit tyto pomocníky z přírodních materiálů a ideálně takové, které jsou vyrobeny z jednoho kusu, aby z nich nemohlo něco upadnout a dobře se čistily.

Dudlíky a savičky z přírodního kaučuku

Jde-li vám o zdraví děťátka i šetrný přístup k přírodě, jistě vás potěší zboží z dílny dánské firmy Hevea. Zpracovává přírodní kaučuk tak, aby byly výrobky z něj nejen praktické, ale i vzhledově krásné. Přírodní kaučuk se vyrábí bez chemických aditiv, barviv a bělení, Hevea používá i recyklovaný kaučuk, a tím šetří přírodu, materiál je biodegradabilní, a přitom plní všechny potřebné mezinárodní standardy dětských produktů. I obaly jsou ekologické, vyrobeny z FSC papíru, průhledná okýnka pak tvoří 100 % biodegradabilní film. 

Kaučuk se po vystavení povětrnostním podmínkám a přírodě přirozeně degraduje.

119415102_3617224518341778_2483655190153640928_n

 

Dostatek tvarů a velikostí

Každé děťátko má rádo jiný typ dudlíku či savičky co se týče jejich tvarů a velikosti. Velikost se řídí dle stáří miminka, tvar si určí ono samo. Firma Hevea proto nabízí jak tvary kulaté, který je svým tvarem podobný savičkám lahví a které mají nejmenší nejraději, tak ortodontické pro zdravý růst zoubků, ale i symetrické, jež nejvíce připomínají tvar bradavky, proto jsou nejvhodnější pro děti kojené.

Všechny dudlíky mají motýlkový tvar, díky kterému nedochází k tlačení na nosík nebo bradičku dítka. Zdobí jej hezké výřezy zvířátek a jiné, které kromě zdobení slouží pro možnost přirozeného dýchání pokožky pod dudlíkem. Jsou vyrobeny z jednoho kusu kaučuku, nemůže se tak stát, že se z něj odpojí jakákoli část, kterou by mohlo dítko spolknout.

Dudlíky z přírodního kaučuku

Savičky jsou vyráběny ve dvou velikostech – pro děti od narození do 3 měsíců a pro děti od 3 měsíců do dvou let. Rozdíl je nejen ve velikosti samotné savičky, ale i ve vydatnosti průtoku tekutiny, tak aby bránily kolikovým stavům, které vznikají i polykáním vzduchu při rychlém polykání. Hodí se na všechny typy běžných lahviček.

Dudlíky i savičky z přírodního kaučuku lze sterilizovat ve vroucí vodě, naopak napařování ani umístění do myčky nádobí tomuto materiálu nesvědčí.

 

Ať už chcete mít dudlík a savičku pro jistotu připraveny ještě před narozením miminka, nebo už víte, že je budete potřebovat, protože kojení není možné, či má miminko abnormální potřebu sát a vy jej nemůžete mít 24 hodin denně u sebe, přírodní kaučuk je výborným řešením jak pro nejmenší, tak pro přírodu. Přesvědčte se sami o jeho kvalitách i příjemném přírodním vzhledu. Budete zajisté spokojeni.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení