Náš e-shop je zavřený. Děkujeme za pochopení

Tipy na originální Vánoční dárky pro celou rodinu

Tipy na Vánoce

Je listopad a spousta z nás začala alespoň přemýšlet o tom, co by potěšilo naše nejdražší o Vánocích. Jakými dárky překvapit děti, partnera, prarodiče, kamarádku…? Mnohdy je každá rada drahá, protože spousty věcí máme, spousty bychom jich nevyužili, další by nás nebavili… Vybírat dospělým i dětem je docela těžké. Zabrouzdejte u nás na e-shopu a darujte dárky, které potěší, překvapí, budou originální, a přitom budou ještě šetrné k přírodě. Nechte se inspirovat. 

Aby byla radost v dětských očích skutečná

Zažili jste někdy jako malí Vánoce, kdy jste dostali dárky, které vám vůbec neudělaly radost? Anebo jste si přáli auto, panenku, nebo něco velkého a nakonec jste byli trochu zklamaní? Radost dětem můžete udělat mnoha dárky, záleží na tom, zda obdarováváte holku či kluka a kolik mají let.

Pro nejmenší děti vybírejte barevné hračky, které je zaujmou. Ideální je, když je ještě něčemu naučí. Co třeba dřevěná nasouvací pyramida barvy Ceeda? 11 barevných dílků dítko zaujmou a pomohou zlepšit jeho motoriku.

D613A_02

Už holčička či kluk chodí? To si bude rádo hrát s dřevěnou klapací tahací hračkou duhový pes Ceeda.

Větší děti můžete obdarovat něčím netradičním. Co třeba papírové origami lampy? Aby jim svítily, budou muset přiložit ruku k dílu. Je-li vaše dítko zručné a baví jej tvoření, je třeba papírová origami lampa Líný hroch Owl Paperlamps ideální volbou. Může si ji pak umístit do pokojíčku, ale také zkrášlit obývák nebo předsíň. Origami lampy se hodí i jako dárek pro dospělé.

Papírová lapmička papoušek

Radost pro maminku, sestru či kamarádku

Ženy milují kosmetiku, tak proč jim ji nedat k Vánocům? Vyberte to, co využije žena v každém věku. Tím nemůžete minout cíl. Co třeba ručně vyráběná tuhá mýdla Almara Soap? Nabídka je široká, jmenujme např. čokoládové, s konopím, s malinami, se solí z mrtvého moře…

Tuhé mýdla Magická Aura

I kosmetiku, tak jako výše uvedené lampy, může obdarovaná vyrábět. K dostání jsou balíčky na výrobu balzámu na rty, nebo třeba balíčky na výrobu tělového krému. Vaše maminka, kamarádka, sestra nebo kdokoli jiný bude přesně vědět, z čeho se její kosmetika skládá a bude je ráda používat, protože si ji sama vyrobí.

Nezapomínejme na muže

Hmmm… vybírat dárek partnerům je složité. Měkké dárky moc nechtějí, často nečtou, kosmetika jim nic moc neříká, šperky je nebaví, v dílně už všechno nářadí mají…

Překvapit ho můžete něčím, co možná ještě neviděl. Jestli má rád přírodu, co třeba taška na dokumenty nebo notebook z listů? Zdá se vám to neuvěřitelné? Skutečně! Můžete koupit nejrůznější tašky od firmy Thamon. Tato firma upravuje listy speciální technologií tak, že z nich vznikne materiál podobný tuhé látce. Je voděodolný, pevný, avšak 100 % veganský. Překvapí vás hezké barvy i různorodost tvarů. V nabídce máme také pánskou peněženku.

Peněženka z pravých listů

Někteří pánové rádi vaří, všichni rádi jedí a pijí. Věnujte mu třeba bambusovou nerezovou termosku Leafs Woodway. Hodí se jak na uchování horkých, tak studených nápojů. Váš milý ji využije celoročně, ať už na cestách, při práci nebo odpočinku na zahradě.

 

Tak. Snad bylo inspirace dost a vy jste si mohla odfajfknout dárky pro další členy vaší rodiny. Nezapomeňte na sebe. Kupte i sobě dárek pro radost, který si nadělíte za přípravu celých Vánoc. Třeba krásnou peněženku z listů, udržitelnou módu nebo maličký, ale účinný Scrub na rty Juicy lips od Almara Soap.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz