Náš e-shop je zavřený. Děkujeme za pochopení

Objevte krásu papírových origami lamp

MONDAYS

 

Světlo v našem životě hraje velmi významnou roli. Bez něj jsme unavení, nepodáváme takové výkony, jaké bychom chtěli, nebo naopak, když je ho příliš, především večer, nemůžeme se „přepnout“ do klidové fáze, špatně se nám usíná i spí. Proto bychom měli při výběru osvětlení domova zvažovat několik aspektů. Jde o barvu světla, barvu a propustnost cylindru lamp a také celkový vzhled.

Jestliže hledáte novou lampičku, která bude estetická, netradiční, přinese vám příjemné jemné světlo, líbit by se vám mohla právě papírová origami lampa vyrobená v malé rodinné firmě v Portugalsku. Sami si ji doma vyrobíte, a to ať jste dospělí, nebo si přejete udělat radost větším dětem.

 

Seznamte se s origami

Možná už jste o origami slyšeli, ale znáte jej v jiných podobách. Origami představují nejčastěji zvířata, která jsou složena z papíru. Mnoho přesných přeložení papíru na tu či opačnou stranu ve výsledku přinese 3D předmět, který si můžete vystavit, můžete s ním soutěžit jako s logickou hříčkou s jinými lidmi, jež origami baví, a také je můžete sbírat.

Tady se však origami pojí s praktickým využitím. Jednoduše si z předem připravených dílků slepíte papírovou lampu. Vše, co budete k výrobě potřebovat, obsahuje set, jež je k dostání již od 599 Kč. V něm najdete papírový model, který vám umožní si výrobu vyzkoušet, základnu pro LED žárovku typu E14 i elektrický přívod s vypínačem. Co se týče vzhledu, vybrat si můžete z celkem deseti druhů lamp znázorňující to či ono zvířátko.

 

Máte rádi exotická zvířata, či upřednostníte třeba sovu?

Jak již bylo zmíněno, v nabídce je celkem deset různých zvířátek – lampiček. Vámi zvolená může mít podobu velkého tučňáka, slona, hrocha, ale také opeřenců, jako jsou sova pálená, výr či papoušek. Ti, kdo obdivují mořské ryby, možná upřednostní velrybu. Zvířátek je ale více.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli lampu, zaručeně váš domov zpestříte a dodáte mu něco, co se jen tak nevidí.

 

Papírová lampa

 

Kde můžete origami lampičku umístit

Potřebujete-li poradit, kde se takovýto typ lampiček hodí, vězte, že míst je spousta. Díky příjemnému jemnému světlu a propustnosti papíru jsou vhodné do obýváků, ložnic, ale krásně vyniknou i v pracovně, kde vás nebudou při večerní práci u PC rušit a oslňovat. Tyto lampičky jsou skvělou možností, jak doma zajistit přítmí, u kterého budete moci relaxovat, povídat si s nejbližšími i sledovat oblíbený film. Stejně tak jsou krásným jemným zdrojem světla do dětského pokoje pro děti, které mají obavu z tmy, u něhož mohou zároveň klidně spát. Hodí se však i na chodbu, aby se v noci nebály a směle si došly na toaletu.

Nezbývá než si vybrat origami lampičku, která vám bude nejmilejší: OWL Paperlamps na našem e-shopu. Hodí se i jako netradiční, zajímavý dárek pro vaše milé, ať už jsou to dospělí, nebo děti. Umožníte jim vlastnoručně si vyrobit krásnou a funkční lampu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz